FILHARMONIA
POZNAŃSKA

Filharmonia Poznańska jest jedną z najważniejszych instytucji na kulturalnej mapie miasta Poznania. W ramach Filharmonii Poznańskiej działa chór - Poznańskie Słowiki, założony prze Stefana Stuligrosza. Pod filharmonicznymi skrzydłami od lat rozwija się Ruch Miłośników Muzyki - Pro Sinfonika. Salą koncertową Filharmonii jest Aula Uniwersytetu Adama Mickiewicza uważana za jedną z najlepszych pod względem akustycznym w Polsce.

Jako aktywni melomani mamy zaszczyt wspierać komunikacyjnie Filharmonię Poznańską od 1992 roku.

 

ZAKRES PRAC

Dbamy o komunikację wizualną koncertów oraz reklamę zewnętrzną.

Rozwijamy i utrzymujemy stronę filharmoniapoznanska.pl oraz system monitorów (digital signage) mieszczących się w sali koncertowej oraz w budynkach instytucji współpracujących. Opracowujemy akcydensy, takie jak okolicznościowe kalendarze, kalendaria, okładki płyt itp.

We współpracy z wybitnymi grafikami projektujemy afisze koncertowe na wydarzenia specjalne. Przygotowaliśmy kilkanaście edycji repertuarów rocznych, będących jednocześnie wizytówką Filharmonii.

Dla ProSinfoniki zaprojektowaliśmy, utrzymujemy i rozwijamy atrakcyjny wizualnie serwis internetowy dostosowany do potrzeb młodszego melomana.

#art #muzyka #rebranding #www
#strategia_komunikacji
#logo #digital_signage #newsletter