JOSERA

Josera od kilkudziesięciu lat z sukcesem działa w branży związanej z żywieniem zwierząt oraz produkcją zdrowej żywności dla ludzi. Josera to działająca niemal na całym świecie firma rodzinna, mogąca pochwalić się ciągłym, stabilnym rozwojem.  

Firma  znana jest z innowacyjnych rozwiązań, odpowiedzialności społecznej  oraz najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów. 

Z firmą Josera współpracujemy niemal od początku jej działalności w Polsce, tj. od roku 1999, wspierając działania z obszaru  komunikacji marketingowej. 

 

ZAKRES PRAC

Nasza współpraca obejmuje  wsparcie wybranych działan komunikacyjnych w obszarze  agro  - żywienie zwierząt hodowlanych. 

W ostatnich latach wspólnie z klientem zrealizowaliśmy projekt o zasięgu międzynarodowym, obejmujący  badania marketingowe, wypracowanie nowej strategii komunikacji marki oraz kreację nowego wizerunku wraz z wdrożeniem (brandbook, webdesign, packaging design). 

Koncepcja "Josera - we care, you grow" to praktyczne narzędzie komunikacji marki, wdrażane przez firmę w wymiarze globalnym. 

#agro #rebranding #www
#strategia_komunikacji
#rolnictwo #projekt_strony
#CI