CZYM JEST BRAND & BREAKFAST?

Z czym kojarzą Ci się śniadania – z jabłkiem złapanym w drodze do pracy, czy z rodzinnym celebrowaniem posiłków w weekendy? A może słysząc słowo “śniadanie”, masz na myśli ciepłego, maślanego croissanta lub tradycyjne, angielskie kiełbaski i jajko sadzone? W Horsefield postanowiliśmy pielęgnować tradycję wspólnych śniadań, łącząc pyszny, wegetariański posiłek z dużą dawką przydatnej wiedzy. Tak zrodziła się idea Brand & Breakfast.

Brand & Breakfast to możliwość warsztatowych spotkań ze specjalistami z różnych obszarów marketingu. Łącząc przyjemne z pożytecznym, przy lekkim i pożywnym śniadaniu oraz aromatycznej kawie zaprojektujemy działania komunikacyjne dla Twojej marki. Przyjdź sam lub ze współpracownikiem i skorzystaj z wiedzy przekazywanej przez specjalistów w swoich dziedzinach.

Ze śniadania w Horsefield wyjdziesz nie tylko najedzony, ale też z głową pełną pomysłów i inspiracji co do dalszych działań. Spotkanie Brand & Breakfast trwa około 2 godzin, w czasie których omawiamy wcześniej zaproponowane przez Ciebie zagadnienie. Rezultatem spotkania przy wspólnym stole jest opracowanie prototypu usługi w dowolnej formie – opisu procesu, studium przypadku, makiety – kreatywność nie zna granic!

W tym roku czeka na Ciebie pakiet bezpłatnych warsztatów marketingowych, które odbędą się w naszej siedzibie przy ulicy Majakowskiego 318 w Poznaniu. Co dwa miesiące spotkamy się z jedną firmą, która przy wspólnym śniadaniu chce zaplanować nowe działania z zakresu komunikacji, w oparciu o sprawdzone przepisy Horsefield.
Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona!

• MENU •

Horsefield jest jedną z najdłużej działających agencji marketingowych w Polsce. Od lat jesteśmy wierni swoim wartościom w zgodzie z którymi, na zasadach partnerskich, współpracujemy z naszymi klientami. Lata doświadczenia w branży sprawiają, że znamy przepisy na wiele dań marketingowych, jednak w przyrządzaniu niektórych jesteśmy prawdziwymi mistrzami.

Projektowanie i realizacja treści
multimedialnych

Tworzenie stron www

Kampanie Google Ads

Kampanie e-mail

Przygotowanie filmu
wizerunkowego

Wydawanie gazety firmowej

Rebranding marki lub usługi

Wdrażanie systemu Digital Signage

Przygotowanie broszury

Kampanie prasowe

Realizacja sesji fotograficznych
lub wideo

Chcesz, żebyśmy stworzyli
przepis specjalnie dla Ciebie?
Napisz do nas:
hello@horsefield.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Horsefield w Poznaniu, ul. Majakowskiego 318, 61-066 Poznań w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych jak w załączniku.

  Zapoznałem się i akceptuję regulamin B&B

  REGULAMIN B&B

  1.
  Brand & Breakfast jest usługą całkowicie bezpłatną, skierowaną do firm, które chciałyby usprawnić komunikację i lepiej zarządzać swoją marką.

  2.
  Czas trwania spotkania: do 2 godzin.

  3.
  Serwowany posiłek jest wegetariański.

  4.
  Maksymalna liczba gości, którzy mogą wziąć udział w spotkaniu Brand & Breakfast: 2.

  5.
  Spotkania z cyklu Brand & Breakfast odbywają się raz na dwa miesiące. Wybór tematu odbywa się do 15. dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym odbywają się warsztaty.

  6.
  Wypełnienie formularza zgłoszeniowego oznacza chęć wzięcia udziału w spotkaniu, nie jest równoznaczne z rezerwacją terminu i tematu Brand & Breakfast.

  7.
  Jeśli podczas warsztatów powstanie dzieło w rozumieniu ustawy o prawie autorskim, autorskie majątkowe prawa do niego przysługują twórcy, a ich przeniesienie wymaga odrębnej umowy (dotyczy np. nazwy produktu, hasła reklamowego itd.)

  8.
  Wypełniając formularz zgłoszeniowy zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości e-mail oraz SMS zgodnie z zasadami polityki prywatności HF.

  9.
  Horsefield zachowuje prawo do odwołania warsztatów i oferty bez podania przyczyn.