KLIENCI, KTÓRZY NAS NAPĘDZAJĄ!

Raz w roku wybieramy projekt, który był dla nas wyjątkowym wyzwaniem – zaangażował cały zespół, wyzwolił twórczą energię, pomógł rozwijać nowe umiejętności. Zapraszamy do poznania Projektów Roku – realizowanych dla Klientów, którzy nas napędzają!

To dzięki Wam zamieniamy nasze wartości ze sloganu – w rzeczywistość.

PARTNERSTWO
EFEKTYWNOŚĆ
KREATYWNOŚĆ
ODPOWIEDZIALNOŚĆ
BIT OF FUN


PROJEKT ROKU 2023
NIJWA – Nowa era

NIJWA to marka należąca do Grupy Nijhof-Wassink zatrudniającej ponad 1 100 osób w całej Europie. NIJWA jest dealerem samochodów ciężarowych Volvo Trucks oraz Renault Trucks, posiadającym w Polsce sześć nowoczesnych oddziałów - w Kutnie, Tarnowie Podgórnym, Rzgowie, Nowej Wsi Wielkiej, Karskach oraz najnowszy w Pile.

W roku 2023 przeprowadzony został kompleksowy rebranding spółki, którego celem było ujednolicenie wizerunku i profilu działalności spółek grupy w Europie.

Rebranding w Polsce obejmował kilka powiązanych ze sobą podmiotów. Na nowo zaprojektowane zostały praktycznie wszystkie nośniki marki, m.in: strona www.nijwa.com.pl, magazyny firmowe, komunikacja wewnętrzna - w tym biuletyny, komunikacja kierunkowa oraz obiekty biur sprzedaży i serwisów.

Projekt obejmował również opracowanie i realizację komunikacji zmiany skierowanej do Klientów i Partnerów, a związaną z zmianami nazw spółek i danych rejestrowych. Przy okazji zmiany podjęto działania mające na celu wzmocnienie pozycjonowania marki, które budowane są wokół wartości: THINK. SUSTAINABLE. CONNECT.


PROJEKT ROKU 2022
E-PITY i FILL-UP od E-FILE

e-pity i fill-up to marki usług cyfrowych firmy e-file, której misją jest tworzenie przyjaznych aplikacji, pomagających użytkownikowi oszczędzać czas. W ciągu 10 lat na rynku z programów skorzystało ponad 30 mln użytkowników.  

Dla e-file realizujemy głównie projekty kreatywne, z przeznaczeniem do akcji i kampanii marketingowych, a także interfejsy, projekty stron, prezentacji i newsletterów. 

Wspieramy markę w prowadzeniu kanałów w social media (Facebook, LinkedIn, Twitter, Youtube) oraz dostarczaniu materiałów do akcji i kampanii marketingowych, takich jak poradniki czy reklamy (Facebook Ads, Google Ads, Gmail Ads). 

W roku 2023 przyznaliśmy firmie e-file tytuł “PROJEKT ROKU 2022”, co jest wyrazem naszego uznania dla marki Klienta, oferowanych przez niego rozwiązań oraz kultury organizacyjnej i jakości współpracy. 


PROJEKT ROKU 2021
KUHN
ROLNICTWO PRECYZYJNE

KUHN jest firmą posiadającą ponad 190 lat doświadczenia w produkcji maszyn rolniczych. To lider w branży, oferujący najlepsze produkty dla rolników na całym świecie. KUHN wyprzedza oczekiwania rynku i rozwija swoją ofertę w zakresie rolnictwa precyzyjnego.

Rozwiązania dla systemów rolnictwa precyzyjnego KUHN przedstawił m.in. na targach AGROSHOW w Bednarach. Projekt zintegrowanej komunikacji, który zrealizowaliśmy w tym celu, stał się powodem do przyznania firmie KUHN tytułu Projektu Roku.


PROJEKT ROKU 2020
NIJHOF-WASSINK.
ROZUMIEMY TWÓJ BIZNES

Nijhof-Wassink to międzynarodowa firma transportowa, zajmująca się również sprzedażą, leasingiem oraz serwisem pojazdów ciężarowych Volvo i Renault Trucks. Od 2018 roku obsługujemy ją w ramach Marketing Partner.

W roku 2020 zadbaliśmy o rozwój komunikacji marketingowej wewnętrznej oraz zewnętrznej. Zainaugurowaliśmy nowe czasopismo klienckie oraz wydaliśmy kolejny numer gazety przeznaczonej dla pracowników firmy. Wdrożyliśmy też szereg rozwiązań online, takich jak newsletter czy system wysyłki SMS. Dodatkowo efektywnie rozwijaliśmy komunikację w mediach społecznościowych, a także usługi e-marketingowe, np. Google Ads.


PROJEKT ROKU 2019
SOLIX.
DIGITAL SIGNAGE SYSTEMS

SOLIX to firma, która od 2002 roku dynamicznie rozwija się na polskim i zagranicznym rynku Digital Signage, oferując swoim Klientom kompleksową, dostosowaną do potrzeb usługę.

Dla SOLIX opracowaliśmy nową komunikację, oddającą nowoczesnego ducha branży Digital Signage – i wdrożyliśmy ją w ramach stałej obsługi Marketing Partner, m.in. odświeżając logotyp, projektując i kodując nową stronę WWW, aktualizując kanały w social media, materiały promocyjne.


PROJEKT ROKU 2018
TARASY HARTIKA.
PIĘKNO NA LATA

Hartika to dynamicznie rozwijający się europejski producent systemów drewna kompozytowego, którego branding i komunikację marketingową wspieramy samego początku – a nawet wcześniej.

Dla Hartika opracowaliśmy nazwę, logotyp, klimat graficzny oraz to, co najważniejsze – czyli historię marki i komunikację dostosowaną do kluczowych grup Klientów. Zwieńczeniem prac było powstanie BrandBook'a, materiałów drukowanych, strony WWW oraz profilu facebook'owego. Obecnie kontynuujemy obsługę Hartika w modelu Marketing Partner.


PROJEKT ROKU 2015
MPM
PROFESJONALNIE
(O)POWIEDZIANE

Czy treści dotyczące „twardych” tematów – logistyki, zarządzania łańcuchem dostaw czy gospodarki magazynowej – mogą zostać przedstawione w formie opowieści? Takie pytanie wraz z firmą MPM – specjalistą w zakresie szkoleń dla firm produkcyjnych – zadaliśmy sobie dotychczas dwukrotnie. Za każdym razem odpowiedź była jedna: jak najbardziej! Tak zrodziły się akcje Trenujemy mistrzów oraz SCM Team.


PROJEKT ROKU 2014
FILHARMONIA
POZNAŃSKA
MOJA MUZA

W brandingu – tak jak na koncercie – uzyskanie wspaniałego efektu zależy od harmonijnego współbrzmienia wszystkich instrumentów. Dlatego nasze działania dla Filharmonii Poznańskiej objęły szereg różnych kanałów komunikacji: od strony WWW, poprzez publikacje (roczniki czy kalendaria na dany sezon artystyczny), aż po afisze, reklamy czy projekty karnetów. Obsługa „360” umożliwia wzmacnianie konkurencyjnej pozycji Filharmonii na rynku kultury – nie tylko w Poznaniu.