REFLEX

Urządzenia marki Reflex, to nowoczesne rozwiązania w dziedzinie instalacji grzewczych, chłodniczych i solarnych. Reflex wchodzi w skład holdingu Winkelmenn Group, którego przedstawicielstwa handlowe znajdują się na całym świecie.

Firmy wchodzące w skład Grupy Winkelmann zajmują się produkcją w dwóch obszarach. Obszar pierwszy to produkcja części do samochodów. Drugi obszar, to branża instalacyjna, głównie produkcja ciśnieniowych naczyń wzbiorczych, sprzedawanych pod marką Reflex, której odbiorcami są m.in. takie firmy jak Bosch-Junkers, Vaillant, Viessmann, Buderus czy Wolf. Reflex to największy producent tych urządzeń w Europie.

Począwszy od roku 2011 Horsefield świadczy profesjonalne usługi wsparcia komunikacji marketingowej dla marki Reflex oraz wsparcie w obszarze employer branding dla firmy Winkelmann.

 

ZAKRES PRAC

Wspieramy komunikację marketingową marki.

Dbamy o spójność materiałów, które opracowujemy w polskiej wersji językowej kierując się wytycznymi globalnymi, mając jednak na uwadze specyfikę polskiego rynku w branży instalacyjnej.

Warto zaznaczyć, że obejmujący całość komunikacji rebranding marki Reflex został przygotowany przez naszego Partnera w ramach sieci GCN, tj. agencję Schlasse.

Myśl przewodnia komunikacji zawarta w haśle Thinking Solutions ma swoje odzwierciedlenie w materiałach, które współtworzymy z Klientem.

Główne obszary obsługi, to serwis wydawniczy: edycje polskojęzyczne materiałów, katalogów oraz wsparcie bieżących potrzeb firmy.

Ponadto dla jednej ze spółek grupy redagujemy i wydajemy biuletyn pracowniczy.

#print #content
#publishing #heating
#marketing #efficiency #water #holistic_solutions