KUHN

KUHN jest liderem w produkcji maszyn rolniczych na świecie, zatrudnia ponad 4 tys. pracowników. Firma obecna jest w Polsce od 20 lat.

Wyróżnia ją innowacyjne podejście do projektowania maszyn, czego efektem jest ponad 2000 patentów zgłoszonych na świecie.

Do najważniejszych produktów oferowanych przez firmę należą maszyny uprawowe, siewniki, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze, owijarki bel, a także szeroka gama maszyn zielonkowych, w tym przeznaczonych dla sektora komunalnego.

Horsefield obsługuje firmę KUHN w zakresie marketingu zintegrowanego od 2008 roku.

ZAKRES PRAC

Pomagamy w integrowaniu tradycyjnych kanałów komunikacji (np. reklama prasowa) z kanałami on-line (reklama w Internecie), a także POS-narrowcasting (digital signage – sieć monitorów – więcej informacji: inzynierowieobrazu.pl/portfolio/kuhn).

Dbamy o przygotowanie reklam, banerów i reklam video. Zajmujemy się zakupem powierzchni reklamowej oraz jesteśmy odpowiedzialni za realizację mediaplanów.

Realizujemy również kampanie typu omnichannel (np. wsparcie portalu MyKUHN).

PROJEKT ROKU 2021

Projekt zintegrowanej komunikacji, który zrealizowaliśmy w tym celu, stał się powodem do przyznania firmie KUHN tytułu Projektu Roku

#agro #reklama_prasowa #multimedia
#digital_signage #print
#agrobusiness #content #maszyny_rolnicze