FILHARMONIA
POZNAŃSKA

Filharmonia Poznańska jest jedną z najważniejszych instytucji na kulturalnej mapie miasta Poznania. W jej ramach działa wybitny chór chłopięcy i męski – Poznańskie Słowiki, założony przez Stefana Stuligrosza. Pod filharmonicznymi skrzydłami od lat rozwija się Ruch Miłośników Muzyki – Pro Sinfonika. Salą koncertową Filharmonii jest Aula Uniwersytetu Adama Mickiewicza, uważana za jedną z najlepszych pod względem akustycznym w Polsce.

Jako aktywni melomani mamy zaszczyt wspierać komunikacyjnie Filharmonię Poznańską od 1992 roku.

 

ZAKRES PRAC

Dbamy o komunikację wizualną koncertów oraz reklamę zewnętrzną.

Rozwijamy i utrzymujemy stronę filharmoniapoznanska.pl, a także system monitorów (digital signage) mieszczących się w sali koncertowej oraz w budynkach instytucji współpracujących. Opracowujemy akcydensy, takie jak okolicznościowe kalendarze, kalendaria, okładki płyt itp.

We współpracy z wybitnymi grafikami projektujemy afisze koncertowe na wydarzenia specjalne. Przygotowaliśmy kilkanaście edycji repertuarów rocznych, będących jednocześnie wizytówką Filharmonii.

Dla Pro Sinfoniki zaprojektowaliśmy, utrzymujemy i rozwijamy atrakcyjny wizualnie serwis internetowy dostosowany do potrzeb młodszego melomana.

#art #muzyka #rebranding #www
#strategia_komunikacji
#logo #digital_signage #newsletter