E-PITY

e-pity to aplikacja służąca do wypełniania deklaracji podatkowych. Jest ona marką firmy e-file, której misją jest tworzenie przyjaznych aplikacji, pomagających użytkownikowi oszczędzać czas. W ciągu 10 lat na rynku z programu skorzystało 30 mln użytkowników, którzy przekazali OPP łącznie 340 mln złotych z tytułu 1%.

Nasza współpraca z e-pity rozpoczęła się w 2016 roku przy projekcie strategicznej komunikacji wizerunkowej - i trwa do dziś w modelu obsługi Marketing Partner.

 

ZAKRES PRAC

Wspieramy e-pity w zakresie projektowym, kreacyjnym i wizerunkowym. Nasza obsługa jest dostosowana do aktualnych potrzeb marki w różnych kanałach komunikacji. Realizujemy projekty z zakresu brandingu, kreacji do akcji i kampanii marketingowych, interfejsów, stron, prezentacji, newsletterów i materiałów drukowanych.

Wspieramy markę w prowadzeniu kanałów w social media (Facebook, LinkedIn, Twitter, Youtube) oraz dostarczaniu materiałów do akcji i kampanii marketingowych, jak poradniki, reklamy (Facebook Ads, Google Ads, Gmail Ads), animacje i wielu innych nośników.

PROJEKT ROKU 2022

Innowacyjne rozwiązania oferowane przez Klienta, jego kultura organizacyjna i jakość współpracy sprawiły, że w roku 2023 przyznaliśmy firmie e-file tytuł "PROJEKT ROKU 2022"

#podatki #PIT #edeklaracje #finanse #kreacja_reklamowa #obsluga_kampanii #www #social_media #reklamy #strategiczna_komunikacja_wizerunkowa #branding #identyfikacja_wizualna #ToV #tone_of_voice #logo #projekt_WWW #WWW #social_media #facebook #linkedin #materiały_drukowane #content #copywriting